Menu
Your Cart

Hakkımızda

      17 EYLÜL 2021 YILINDA İKİ GENÇ KIZ ARKADAŞIN; KADINLARIN BULUNDUĞU HER ORTAMDA EN GÜÇLÜ HİSSETTİREN,BAŞARILARINA DESTEK OLAN HER GEÇEN GÜN ARTAN MUTLULUKLARINDA YANINDA OLAN BİR "DOST" OLARAK AKILLARDA YER ETMEK VE VİZYONUMUZUN;DÜNYA DA BİLİNEN EN İYİ VE EN KALİTELİ GÜVENİLİR GİYİM MARKASI OLMAK AMACIYLA yonezmoda.com KURMAYA ADIM ATMIŞLARDIR.

      HER KADININ BAMBAŞKA BİR HAVASI OLDUĞUNU BİLİYORUZ.HER ZEVKE,HER TARZA,HER BEDENE VE HER YAŞA ÖZEL MODELLER TASARLIYORUZ.TASARIMLARIMIZI HAZIRLARKEN MODA VE TRENDLERİ DE YANIMIZA ALIYORUZ.AMA TRENDLERDEN ÖNCE "İÇİNDE KENDİNİZİ BULDUĞUNUZ"MODELLERİ KEŞFETMEK İÇİN ÇABALIYORUZ.

      MİLYONLARCA TESSETTÜRLÜ KADININ TERCİHİ OLMAMIZ İLE GÜCÜMÜZE GÜÇ KATMAYA VE yonezmoda.com OLARAK TESETTÜR GİYİMİN MODASINA YÖN VERİYORUZ.

      YONEZ MODA ALIŞVERİŞ,DEĞİŞİM VE İADE SÜREÇLERİYLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK YA DA AKLINIZA TAKILAN HERHANGİ BİR KONUDA SORU SORMAK İÇİN YONEZ MODA İLETİŞİM BİLGİLERİNİ KULLANARAK BİZLERLE İLETİŞİME GEÇMENİZ MÜMKÜNDÜR.

      KALİTE GARANTİSİ;TÜRKİYE'NİN EN GÜVENİLİR SAYFASI OLAN yonezmoda.com KURULDUĞU GÜNDEN BERİ PERAKENDE SEKTÖRÜNDE OLDUĞU GİBİ İNTERNETTE DE EN İYİ VE EN GÜVENİLİR HİZMETİ VERMEKTEDİR. yonezmoda.com DA SATILAN TÜM ÜRÜNLER YERLİ ÜRETİMDİR.ÜRÜNLERİMİZ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ULAŞMADAN ÖNCE ÜRETİM AŞAMASINDAN SEÇİM AŞAMASINA VE SİPARİŞİNİZİN PAKETLENME AŞAMASINA KADAR KALİTE KONTROL TESTLERİNDEN GEÇİP SİZLER İÇİN ÖZENLE PAKETLENMEKTEDİR.

      DEĞERLERİMİZ;

   -GÜVENİRİZ.

   -SOSYAL SORUMLULUKLARIMIZI BİLİRİZ. 

   -TAKIM RUHLUYUZ.

   -LİDERİZ.

   -MÜŞTERİ ODAKLIYIZ.

   -HAYATINIZA DEĞER KATMAYI SEVERİZ.

       HERGÜN KENDİMİZİ YENİLEMEYE VE SİZLERİN KALBİNDE DAİMİ OLMA GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ.SON OLARAK MODA İLE TESETTÜR GİYİM ARASINDA Kİ KÖPRÜ OLMAYA HER ZAMAN DEVAM EDECEĞİZ. partikot.com AİLESİ OLARAK KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.